«نقش‌آفرینی شخصیت‌ها» به چاپ سوم رسید

به گزارش ایران تئاتر این کتاب مراحل و گام‌های قابل‌فهمی را ارائه می‌دهد. همچنین بازیگر را با ابزارهای فنی لازم مجهز می‌کند تا روی صحنهٔ شلوغ نمایش دیده و شنیده شود.
کتاب نقش‌آفرینی شخصیت‌ها، کتابی مقدماتی برای هنرجویان و بازیگران مشتاق است تا به شناسایی فرآیند بازیگری یاری برساند.
نویسنده این کتاب بر اساس سال‌ها آموزش و تعلیم بازیگری در تمام سطوح، رویکردی منطقی و کاربردی اتخاذ کرده است.
بازیگری ممکن است زمان عدم وجود الهام، انرژی و وقت کافی برای تمرین، فعالیتی بسیار دشوار و چالش‌برانگیز باشد…

مجلهٔ Amateur stage درباره این کتاب می‌گوید: یک کتاب الزامی برای مطالعه…برای آن دسته افرادی که می‌خواهند به‌طورجدی حرفهٔ بازیگری را دنبال کنند.
همچنین وب‌سایت british theatre guide در نوشته ایی از این کتاب این‌گونه تعریف می‌کند: کتابی بسیار ارزشمند برای بازیگران مشتاق.

این کتاب همچنین شامل تمرین‌های بدن و بیان به‌صورت انفرادی و گروهی است که در این روزهای توفیق اجباری قرنطینه می‌توان بسیار از آن‌ در خانه بهره برد.

انتشارات نودا پیش‌ازاین نمایشنامه‌های شوایک، ریچارد و سقراط نوشته حمیدرضا نعیمی، دو متر در دو متر جنگ و مادر مانده نوشته حمیدرضا آذرنگ، نام همه مصلوبان عیسی است نوشته ایوب آقاخانی، راست پنجگاه نوشته محمد مساوات، خروس می‌خواند نوشته شهرام کرمی، سانتی‌متر نوشته مرتضی شاه کرم، مرثیه ایی برای یک مرد مرده نوشته رسول حق جو، شورانگیز نوشته حمید ابراهیمی و آثاری از رضا گشتاسب. هم‌چنین ترجمه آثار ارزشمندی درزمینهٔ استندآپ کمدی، طراحی حرکت، کانتکت و ارتباط بداهه
و درزمینهٔ پژوهش؛ تئاتر خیابانی و رویکردهای نوین در خوانش آثار رادی فریندخت زاهدی را به چاپ رسانده است.
خرید آنلاین کتاب از سایت www.nodapub.com امکان‌پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *