«ساده با تو با یک ترانه» نمایش‌نامه خوانی و بررسی می‌شود

در نشست تئاتر کاغذی فرهنگسرای ارسباران؛

«ساده با تو با یک ترانه» نمایش‌نامه خوانی و بررسی می‌شود

هفدهمین نشست تئاتر کاغذی با حضور ندا قربانیان، امید طاهری و بهزاد صدیقی توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران و با همکاری مؤسسه افرامانا عصر روز شنبه ۱۷ آذر ماه ۹۷ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر در هفدهمین نشست تئاتر کاغذی ابتدا نمایش‌نامه «ساده با تو با یک ترانه» نوشته ندا قربانیان نمایش‌نامه خوانی می‌شود و سپس این اثر با حضور مهمانان این نشست مورد بررسی قرار می‌گیرد.
در این نشست تئاتر کاغذی که ساعت ۱۸ روز شنبه 17 آذر ماه ۹۷ در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود، ندا قربانیان، محمود حقیری، رضا رباط جزی، عبدالرضا یعقوبی، سید فرزاد تجلی، ژینوس رحمتی و سعیده نی باقلی نمایش‌نامه «ساده با تو با یک ترانه» را نقش خوانی می‌کنند.
در خلاصه داستان این نمایشنامه آمده است: یک گروه موسیقی زیرزمینی برای ضبط آلبوم شان نیاز به پول دارند. ترانه، ترانه سرای گروه، مبتلا به بیماری لاعلاجی است. امیر پسرعموی ترانه، آهنگساز و خواننده گروه، عباس برادر ترانه و سیاوش نوازنده های گروه، هرکدام مشکلاتی شخصی دارند. در نهایت امیر و عباس برای به دست آوردن پول مورد نیاز حاضر می شوند ده روز محرم را در یک هیئت نوحه خوانی کنند و …
نمایش‌نامه ساده با تو با یک ترانه نوشته ندا قربانیان در سال 1396 در 110 صفحه قطع رقعی با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه توسط نشر نودا به قیمت ۱۰۰۰۰ تومان منتشر شده و در دسترس علاقه مندان قرارگرفته است.
پیش از این در سلسله نشست های تئاتر کاغذی، نمایش‌نامه های وقتی روح لیر از ژوکر مرخصی می‌گیرد نوشته روزبه حسینی، یافت آباد نوشته محمد مساوات، بالستیک زخم نوشته پیام لاریان، دوزخ و راه نوشته سیروس همتی، خواب خیس ماهی نوشته مهدی میرباقری، برف زمین را گرم می کند نوشته مریم منصوری، لابی نوشته آرش عباسی، یه کلیک کوچولو نوشته محمدرضا کوهستانی، موزه خصوصی نوشته تهمینه محمدی، تلخی ته گلو نوشته امیر امجد، «در» نوشته علی‌محمد رحیمی، خداحافظی نکردی با نجمه سورچی نوشته حمیدرضا اذرنگ، مرثیه ای برای آقای «ع» نوشته سپیده قربانی، هزار فرسنگ زیر دریا نوشته شادی غفوریان، آجر نوشته محسن عظیمی، در کوه های کابل زنی است که نوشته میلاد اکبرنژاد (از مجموعه نمایش‌نامه در خواب دیده ام تو را بوسیده ام) معرفی، نمایش‌نامه خوانی و بررسی شده بود.
سلسله نشست های تئاتر کاغذی با همکاری موسسه افرامانا با هدف معرفی و بررسی نمایش‌نامه های منتشرشده جدید ایرانی ماهی یک بار در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *